نحوه نصب کفپوش گرانولی باشگاه خانگی

در این مقاله می خواهیم پس از ارائه مقدمه ای درمورد کفپوش های گرانولی برای مصارف خانگی.،نحوه نضب کفپوش گرانولی باشگاه خانگی را کاملا رایگان و جامع و کاربردی به شما آموزش دهیم.

ساخت سالن بدن سازی خانگی روشی عالی برای ایجاد انگیزه ورزش است. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که فضای اضافی در خانه خود برای ساخت یک فضای ورزشی در اختیار دارید. باید تصمیم بگیرید که می خواهید از چه نوع کفپوش سالن ورزشی خانگی استفاده کنید. از آنجا که کف فضای ورزشی باید در برابر ضربه سنگین مقاومت کند ، کفپوش معمول منزل شما جواب این کار را نمیدهد.

فرش یا کفپوش گرانولی؟

گرچه ممکن است فرش یا پارکت در سایر قسمت های خانه شما کار کند. اما نکات ویژه ای وجود دارد که باید هنگام انتخاب کفپوش برای سالن بدنسازی در منزل به خاطر بسپارید. فرش برای ورزش کردن بسیار ضعیف و از طرفی خشن است. و بر اثر ضربات تجهیزات می تواند آسیب ببیند و نظافت آن بسیار دشوار است. از طرف دیگر ، اگر وزنه ای به طور تصادفی روی سرامیک یا پارکت بیفتد به راحتی شکسته یا خرد میشود.

استفاده از کفپوش گرانولی الاست ایران در محوطه خانه ها

بهترین گزینه برای کفپوش سالن ورزشی خانگی کفپوش گرانولی است. کفپوش گرانول مزایای بسیاری دارد که کفپوش های دیگر نمی توانند آن ها را ارائه دهند.

اولا ، تمیز کردن آن بسیار آسان است. اگر روی لاستیک عرق بریزید ، به سادگی به مقداری آب و صابون نیاز دارید تا آن را پاک کنید.

دوما ، کفپوش گرانولی الاستیته مناسبی را برای تمرینات ضربه ای فراهم می کند. و از قدرت کافی برای تحمل وزنه های سنگین و تجهیزات ورزشی برخوردار است.

هنگامی که به دنبال خرید کفپوش سالن بدنسازی هستید ، چند نوع مختلف وجود دارد که میتوانید از بین آنها انتخاب کنید. این کفپوش را می توانید بصورت رول یا تایل های قطعه قطعه خریداری کنید. کفپوش گرانول رول زمانی مناسب است که شما میخواهید یک کفپوش یکپارچه داشته باشید. و قیمت بالاتری نیز دارند. در حالی که تایل های گرانول مورد خوبی برای استفاده در سالن هایی هستند که می خواهید بعداً کاربری آن فضا را تغییر دهید و کفپوش ها را جمع آوری کنید.خوشبختانه ، مهم نیست که کدام نوع را انتخاب کنید ، نصب کفپوش سالن ورزشی به آن سختی که فکر می کنید نیست.

نصب کفپوش گرانول رولی با چسب دو طرفه

برای نصب با این روش به موارد زیر احتیاج دارید:

۱_کفپوش گرانول رولی

۲_چسب دوطرفه فومی

۳_شمشه فلزی

۴_کاتر

برای شروع پروژه خود ، از تمیز بودن کف زیرین خود و عدم وجود چربی ، خاک یا گرد و غبار بر روی آن اطمینان حاصل کنید. رول های لاستیکی را باز کنید و آنها را به همان شکلی که می خواهید روی اتاق نصب کنید قرار دهید.

اگر به دیوار رسیدید و نیاز به برش پیدا کردید ، از کاتر و شمشه استفاده کنید. برای جلوگیری از پاره شدن یا پارگی لبه ها ، از یک تیغه نو و تیز استفاده کنید.

هنگامی که کفپوش را به اندازه ابعاد اتاق بریدید،چسب دو طرفه را به محیط هر رول کفپوش بچسبانید. بعد ، کاغذ محافظ چسب فومی را برداشته و کفپوش را محکم به محل خود فشار دهید.

نصب کفپوش گرانول رولی با چسب

برای نصب کفپوش رولی لاستیکی با استفاده از چسب ، مطمئن شوید که ابزار زیر را در دسترس دارید:

  1. کفپوش گرانول رولی
  2. چسب مخصوص
  3. شمشه فلزی
  4. کاتر
  5. قلم مو رنگ

دقیقاً مانند نصب کفپوش گرانول رولی با چسب دو طرفه است. ، قبل از شروع کار باید مطمئن شوید که سطح شما از همه چربی ها ، آلودگی ها و گرد و غبار تمیز باشد. از آنجا که از چسب استفاده می کنید ، همچنین مطمین شوید که سطح شما خیس یا مرطوب نباشد. پس از انجام این کار یک رول کفپوش را در یکی از گوشه های اتاق خود قرار دهید و شروع به باز کردن آن کنید.حدود نیم متر کافیست.حال با استفاده از قلم مو چسب را به قسمت زیرین کفپوش بمالید و آن را روی زمین فشار دهید.سپس به آرامی رول را باز نموده و به این کار ادامه دهید.

نصب کفپوش گرانول تایلی

اگر نمی خواهید کف سالن ورزشی شما دائمی باشد گرانول های تایلی عالی هستند. همچنین نصب آنها بسیار آسان است.

برای نصب کفپوش گرانول تایل به موارد زیر نیاز دارید:

کفپوش گرانول لاستیکی

  1. کاتر
  2. شمشه فلزی
  3. متر

برای کفپوش گرانول تایل نیازی به چسب نداریم زیرا این نوع کفپوش به واسطه وزن بالای خود در محلی که نصب میشود ثابت میماند و جا به جا نمیشود. برای شروع نصب از یک گوشه شروع کنید و کفپوش ها را در کنار همدیگر قرار دهید. اگر سطح زیرین شما سرامیک یا موزاییک باشد میتوانید از الگوی آن ها برای نصب آسان تر استفاده کنید. هر جا به دیوار رسیدید و نمیتوانستید از یک قطعه سالم استفاده کنید آن را به وسیله کاتر و شمشه برش بزنید.این کار را ادامه دهید تا همه سالن پوشش بگیرد.

مراحل نصب کفپوش گرانولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست