کفپوش زمین بازی کودکان:

کفپوش زمین بازی کودکان |  استفاده از آسفالت یا فراوردهای بتنی مانند موزاییک در زمینهای بازی کودکان به دلیل ایمنی بسیار پایین و درصد خطر بسیار بالا برای کودکان راه حل مناسبی نیست.به این دلیل که کفپوش زمین بازی کودکان میبایست از لحاظ ایمنی کنترل شده باشد.

لذا زمین بازی کودکان از جمله مواردی است که به جهت ایمنی تمهیدات خاص خود را می طلبد. با توجه به انرژی بالای کودکان و نوجوانان بنا بر فعالیت بالا امکان آسیب برای آنها هم به مراتب بیشتر است.

از آنجا که نمیتوان فعالیت های کنجکاوانه آنان را محدود کرد ولی با زمین بازی ایمن میتوان فضایی بی خطر در عین آزادی عمل برای تخلیه انرژیشان را فراهم نمود.

موارد فوق که باعث آسیب احتمالی به جهت برخورد با زمین برای کودکان میشود توسط کفپوش استاندارد الاست ایران برطرف شده و مضاف بر آن به علت تنوع رنگ نامحدود فضایی طراحی میگردد که انرژی کودکان را دوچندان می کند.

بنابراین کفپوش گرانولی برای آسایش خاطر والدین در زمین های بازی و مهد کودک ها میتواند گزینه مناسبی باشد به این دلیل که به عنوان ضربه گیر میان کودک و زمین سخت قرار میگیرد.

کفپوش زمین بازی و پارکی الاست ایران

کفپوش گرانولی پارکی و زمین بازی محیط باز الاست ایران

کفپوش گرانولی الاست ایران مناسب ترین کفپوش برای استفاده در محیط باز:

الاست ایران در راستای افزایش مدت ضمانت محصولات دقت بالایی در انتخاب بهترین مواد اولیه در خط تولید دارد.این حساسیت باعث میشود محصول تولید شده کیفیت بینظیری را دارا باشد.از آنجایی که زمین های بازی کودکان اغلب در محیطی باز و بدون سایه بان قرار دارند لازم است که کفپوش استفاده شده مقاومت خوبی در برابر نور خورشید و اشعه uv داشته باشد.الاست ایران تغییر رنگ محصولات خود بر اثر این عوارض طبیعی را نیز ضمانت میکند.تمامی محصولات الاست ایران در اثر تغییر رنگ ، سایش رویه و تغییر شکل هندسی دارای ضمانت میباشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست