نحوه نصب کفپوش گرانول باشگاه خانگی

 • 0

نحوه نصب کفپوش گرانول باشگاه خانگی

دسته: خدمات

نحوه نصب کفپوش گرانول باشگاه خانگی

ساخت سالن بدن سازی خانگی روشی عالی برای ایجاد انگیزه ورزش است. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که فضای اضافی در خانه خود برای ساخت یک فضای ورزشی در اختیار دارید ، باید تصمیم بگیرید که می خواهید از چه نوع کفپوش سالن ورزشی خانگی استفاده کنید. از آنجا که کف فضای ورزشی باید در برابر ضربه سنگین مقاومت کند ، کفپوش معمول منزل شما جواب این کار را نمیدهد.

گرچه ممکن است فرش یا پارکت در سایر قسمت های خانه شما کار کند ، اما نکات ویژه ای وجود دارد که باید هنگام انتخاب کفپوش برای سالن بدنسازی در منزل به خاطر بسپارید. فرش برای ورزش کردن بسیار ضعیف و از طرفی خشن است و بر اثر ضربات تجهیزات می تواند آسیب ببیند و نظافت آن بسیار دشوار است. از طرف دیگر ، اگر وزنه ای به طور تصادفی روی سرامیک یا پارکت بیفتد به راحتی شکسته یا خرد میشود.

بهترین گزینه برای کفپوش سالن ورزشی خانگی کفپوش گرانولی است. کفپوش گرانول مزایای بسیاری دارد که کفپوش های دیگر نمی توانند آن ها را ارائه دهند. اولا ، تمیز کردن آن بسیار آسان است. اگر روی لاستیک عرق بریزید ، به سادگی به مقداری آب و صابون نیاز دارید تا آن را پاک کنید. دوما ، کفپوش گرانولی الاستیته مناسبی را برای تمرینات ضربه ای فراهم می کند و از قدرت کافی برای تحمل وزنه های سنگین و تجهیزات ورزشی برخوردار است.

هنگامی که به دنبال خرید کفپوش سالن بدنسازی هستید ، چند نوع مختلف وجود دارد که میتوانید از بین آنها انتخاب کنید. این کفپوش را می توانید بصورت رول یا تایل های قطعه قطعه خریداری کنید. کفپوش گرانول رول زمانی مناسب است که شما میخواهید یک کفپوش یکپارچه داشته باشید و قیمت بالاتری نیز دارند در حالی که تایل های گرانول مورد خوبی برای استفاده در سالن هایی هستند که می خواهید بعداً کاربری آن فضا را تغییر دهید و کفپوش ها را جمع آوری کنید.خوشبختانه ، مهم نیست که کدام نوع را انتخاب کنید ، نصب کفپوش سالن ورزشی به آن سختی که فکر می کنید نیست.

نصب کفپوش گرانول رولی با چسب دو طرفه

برای نصب با این روش به موارد زیر احتیاج دارید:

۱_کفپوش گرانول رولی

۲_چسب دوطرفه فومی

۳_شمشه فلزی

۴_کاتر

برای شروع پروژه خود ، از تمیز بودن کف زیرین خود و عدم وجود چربی ، خاک یا گرد و غبار بر روی آن اطمینان حاصل کنید. رول های لاستیکی را باز کنید و آنها را به همان شکلی که می خواهید روی اتاق نصب کنید قرار دهید.

اگر به دیوار رسیدید و نیاز به برش پیدا کردید ، از کاتر و شمشه استفاده کنید. برای جلوگیری از پاره شدن یا پارگی لبه ها ، از یک تیغه نو و تیز استفاده کنید.

هنگامی که کفپوش را به اندازه ابعاد اتاق بریدید،چسب دو طرفه را به محیط هر رول کفپوش بچسبانید. بعد ، کاغذ محافظ چسب فومی را برداشته و کفپوش را محکم به محل خود فشار دهید.

نصب کفپوش گرانول رولی با چسب

برای نصب کفپوش رولی لاستیکی با استفاده از چسب ، مطمئن شوید که ابزار زیر را در دسترس دارید:

 1. کفپوش گرانول رولی
 2. چسب مخصوص
 3. شمشه فلزی
 4. کاتر
 5. قلم مو رنگ

دقیقاً مانند نصب کفپوش گرانول رولی با چسب دو طرفه ، قبل از شروع کار باید مطمئن شوید که سطح شما از همه چربی ها ، آلودگی ها و گرد و غبار تمیز باشد. از آنجا که از چسب استفاده می کنید ، همچنین مطمین شوید که سطح شما خیس یا مرطوب نباشد. پس از انجام این کار یک رول کفپوش را در یکی از گوشه های اتاق خود قرار دهید و شروع به باز کردن آن کنید.حدود نیم متر کافیست.حال با استفاده از قلم مو چسب را به قسمت زیرین کفپوش بمالید و آن را روی زمین فشار دهید.سپس به آرامی رول را باز نموده و به این کار ادامه دهید.

نصب کفپوش گرانول تایلی

اگر نمی خواهید کف سالن ورزشی دائمی باشد گرانول های تایلی عالی هستند. همچنین نصب آنها بسیار آسان است.

برای نصب کفپوش گرانول تایل به موارد زیر نیاز دارید:

کفپوش گرانول لاستیکی

 1. کاتر
 2. شمشه فلزی
 3. متر

برای کفپوش گرانول تایل نیازی به چسب نداریم زیرا این نوع کفپوش به واسطه وزن بالای خود در محلی که نصب میشود ثابت میماند و جا به جا نمیشود.برای شروع نصب از یک گوشه شروع کنید و کفپوش ها را در کنار همدیگر قرار دهید.اگر سطح زیرین شما سرامیک یا موزاییک باشد میتوانید از الگوی آن ها برای نصب آسان تر استفاده کنید.هر جا به دیوار رسیدید و نمیتوانستید از یک قطعه سالم استفاده کنید آن را به وسیله کاتر و شمشه برش بزنید.این کار را ادامه دهید تا همه سالن پوشش بگیرد.


 • 0

چسب تولید کفپوش گرانولی

چسب تولید کفپوش گرانولی

الاست ایران آمادگی تامین مواد اولیه مورد نیاز همکاران گرامی از جمله چسب تولید کفپوش گرانولی با درصد خلوص بالا و کمترین میزان مصرف و همچنین انواع گرانول نخی و سیمی را دارا میباشد.

 


 • 0

گرانول چیست؟

گرانول:

گرانول لاستیکی از بازیافت تایرهای فرسوده بدست می آید.در این طرح تایرهای فرسوده طی یک فرایند فیزیکی خرد شده و پس از انجام پروسه پاکسازی سیم و الیاف تبدیل به مواد اولیه برای صنایع مختلف میگردد.دانه های گرانول لاستیکی به دلیل دارا بودن خاصیت ارتجاعی گزینه مناسبی برای تولید یک نوع کفپوش با قابلیت ضربه پذیری بوده و کفپوش گرانولی که با استفاده از آن تولید میشود دارای استحکام بینظیر و خاصیت الاستیکی بسیار بالا میباشد.

 

موارد استفاده کفپوش گرانولی:

 • زمین های بازی کودکان و پارک ها
 • سالن های ورزشی به ویژه بدنسازی و ایروبیک
 • مدارس و مهد کودک ها
 • محوطه خانه های ویلایی

و …

 

photo_2016-12-10_12-11-56

dfg

1

برای دریافت مشاوره رایگان یا ثبت سفارش تماس بگیرید

۰۹۱۲۹۴۰۲۶۶۳

 


 • 0

نگهداری و نظافت کفپوش گرانولی

 نگهدای و نظافت کفپوش گرانولی:

نگهداری و نظافت کفپوش گرانولی به دلیل مقاومت بالای آن مسئله ای جدی نیست.اما برای نظافت آن میتوانید از طی یا پارچه مرطوب و در مواردی که نیاز به نظافت جدی باشد میتوانید از فرچه دستی(منظور فرچه پلاستیکی میباشد.از فرچه های فلزی استفاده نکنید) آغشه به مواد شوینده استفاده کنید.

نگهداری و نظافت کفپوش گرانولی

تذکر:از مواد شوینده اسیدی یا شیمیایی برای شستشو استفاده نکنید.مانند بنزین اسید و یا مایعات سفیدکننده

 

مطالب مرتبط:

 • نصب کفپوش گرانولی

 • 0

روش نصب کفپوش گرانولی

روش نصب کفپوش گرانولی:

روش نصب کفپوش گرانولی به دوصورت زیر میباشد:

روش بدون چسب:در این روش کفپوش ها در کنار هم و بدون نیاز به چسب یا هر گونه وسیله اضافی در محل مورد نظر پهن میشوند.به دلیل اینکه این کفپوش ها دارای وزن قابل توجی هستند جا به جا نمیشوند.

روش استفاده از چسب:در این روش قسمت زیرین هر قطعه کفپوش را با چسب مخصوص آغشته کرده و در محل مورد نظر قرار میدهیم.

 

نکته۱:محلی که قرار است کفپوش در آن نصب شود میبایست دارای شیب کافی باشد.

نکته۲:محل مورد نظر باید دارای زیرسازی به صورت بتن یا موزاییک باشد.

نکته۳:در محل های روباز در حین نصب مابین هر قطعه کفپوش با قطعه دیگر فاصله ۰٫۵تا ۱ سانتیمتر رعایت شود.


 • 0
ای

کفپوش باشگاه بدنسازی

کفپوش باشگاه بدنسازی:

کفپوش باشگاه بدنسازی یکی از مهمترین بخش های یک سالن موفق است.همواره ورزش با تحرک معنا دارد.اما صدمات احتمالی که به خاطر تحرک انتظار می رود را نمیتوان نادیده گرفت. کفپوش باشگاه بدنسازی به خاطر خاصیت ارتجاعی خود باعث می گردد هر نوع برخورد با کف غیر مسلح سالن خنثی شود و همچنین به علت اینکه به لحاظ طبی راه رفتن بر روی آن نسبت به زمین سخت بسیار راحت و مناسب تر است می توان بدون وارد آمدن هر نوع فشاری به مفاصل حتی با پای برهنه بر روی آن قدم زد.

لذا در باشگاه های بدنسازی و ایروبیک برای آسیب ندیدن پوشش اصلی کف سالن,وزنه ها و به ویژه ورزشکاران میتوان از کفپوش باشگاه بدنسازی (کفپوش گرانولی) استفاده نمود.

 

 

ویژگی های کفپوش گرانولی الاست ایران در باشگاه بدنسازی:

*نصب آسان

*مناسب برای فصاهای باز و بسته

*قابل شست و شو و قابل حمل

*مقاوم در برابر سرما و گرمای محیطی

*مقاوم در برابر ساییده شدن

*مقاوم در برابر لغزش

*مقاوم در برابر نور خورشید

*قابلیت تعویض هر قطعه در صورت خرابی

 

کفپوش باشگاه بدنسازی

 

کفپوش یکی از مهمترین بخش های یک سالن ورزشی موفق است.در مورد کفپوش سه عامل مهم مورد توجه قرار میگیرد.

اولین و مهمترین عامل حفظ ایمنی ورزشکاران میباشد که کفپوش گرانولی به لطف خاصیت ارتجاعی خود این مورد را رفع میکند.

دومین عامل حفظ زیبایی سالن میباشد که الاست ایران این نوع از کفپوش را در رنگ های متنوع و بی نظیر در اختیار مصرف کنندگان قرار میدهد.

سومین عامل طول عمر مفید و عدم نیاز به تعویض کفپوش در دوره های زمانی کوتاه مدت میباشد.الاست ایران با در اختیار داشتن ماشین آلات مجهز و حساسیت بالا در انتخاب مواد اولیه در این مورد نگرانی شما را برطرف کرده و با جدیت تمام متعهد میباشد.

 

کفپوش گرانولی در ابعاد ۵۰*۵۰ سانتی متر و ۱۰۰*۱۰۰ سانتی متر و در ضخامت های ۲۰ تا ۴۵ میلیمتر موجود میباشد.بسته بندی به وسیله پالت و تسمه های پلاستیکی و  وسیله کاور سلفون انجام میشود.

 


 • 0

کفپوش زمین بازی کودکان

کفپوش زمین بازی کودکان:

کفپوش زمین بازی کودکان |  استفاده از آسفالت یا فراوردهای بتنی مانند موزاییک در زمینهای بازی کودکان به دلیل ایمنی بسیار پایین و درصد خطر بسیار بالا برای کودکان راه حل مناسبی نیست.به این دلیل که کفپوش زمین بازی کودکان میبایست از لحاظ ایمنی کنترل شده باشد.

لذا زمین بازی کودکان از جمله مواردی است که به جهت ایمنی تمهیدات خاص خود را می طلبد. با توجه به انرژی بالای کودکان و نوجوانان بنا بر فعالیت بالا امکان آسیب برای آنها هم به مراتب بیشتر است.

از آنجا که نمیتوان فعالیت های کنجکاوانه آنان را محدود کرد ولی با زمین بازی ایمن میتوان فضایی بی خطر در عین آزادی عمل برای تخلیه انرژیشان را فراهم نمود.

موارد فوق که باعث آسیب احتمالی به جهت برخورد با زمین برای کودکان میشود توسط کفپوش استاندارد الاست ایران برطرف شده و مضاف بر آن به علت تنوع رنگ نامحدود فضایی طراحی میگردد که انرژی کودکان را دوچندان می کند.

بنابراین کفپوش گرانولی برای آسایش خاطر والدین در زمین های بازی و مهد کودک ها میتواند گزینه مناسبی باشد به این دلیل که به عنوان ضربه گیر میان کودک و زمین سخت قرار میگیرد.

کفپوش زمین بازی و پارکی الاست ایران

کفپوش گرانولی پارکی و زمین بازی محیط باز الاست ایران

کفپوش گرانولی الاست ایران مناسب ترین کفپوش برای استفاده در محیط باز:

الاست ایران در راستای افزایش مدت ضمانت محصولات دقت بالایی در انتخاب بهترین مواد اولیه در خط تولید دارد.این حساسیت باعث میشود محصول تولید شده کیفیت بینظیری را دارا باشد.از آنجایی که زمین های بازی کودکان اغلب در محیطی باز و بدون سایه بان قرار دارند لازم است که کفپوش استفاده شده مقاومت خوبی در برابر نور خورشید و اشعه uv داشته باشد.الاست ایران تغییر رنگ محصولات خود بر اثر این عوارض طبیعی را نیز ضمانت میکند.تمامی محصولات الاست ایران در اثر تغییر رنگ ، سایش رویه و تغییر شکل هندسی دارای ضمانت میباشند.


 • 0

لیست قیمت کفپوش گرانولی

لیست قیمت کفپوش گرانولی الاست ایران

برای دریافت قیمت و مشاوره رایگان تماس بگیرید

۰۹۱۲۹۴۰۲۶۶۳ همه روزه از ساعت ۸ تا ۲۰

و یا پیامی حاوی < لیست قیمت کفپوش گرانولی الاست ایران > برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت لیست قیمت در اختیار شما قرار بگیرد.

۰۹۳۷۴۸۸۲۸۱۹  ارتباط تلگرامی و پیامکی


 • 0

 • 0

تماس با ما

خیلی خرسندیم که قصد تماس با ما را دارید.

برای برقراری ارتباط با ما میتوانید از یکی از راه های زیر اقدام کنید

تلفن تماس

۰۲۶۴۴۳۸۵۰۲۷

۰۹۱۲۹۴۰۲۶۶۳ (همه روزه از ساعت ۸ تا ۲۰)

ارتباط تلگرامی و پیامکی ۰۹۱۲۹۴۰۲۶۶۳

ایمیل: info@elastiran.com

 

لینک کانال تلگرامی الاست ایران.برای وارد شدن به کانال اینجا کلیک کنید